UWAGA WAŻNA INFORMACJA: STRONA W TRYBIE TESTOWYM - pełne funkcje i możliwość składania zamówień już wkrótce. Już dziś zapraszamy!

K2 Claren-22°C 5 L zimowy perfumowany płyn do spryskiwaczy

K625

Wysokiej jakości, perfumowany, gotowy do użycia zimowy płyn do spryskiwaczy K2 Claren. Przeznaczony do mycia i odmrażania powierzchni szyb samochodowych.

K2 Claren-22°C

  Polityka bezpieczeństwa

więcej informacji wkrótce

  Zasady dostawy

więcej informacji wkrótce

  Zasady zwrotu

więcej informacji wkrótce

Unikalna receptura płynu do spryskiwaczy sprawia, że K2 Claren nie zamarza nawet w temperaturze sięgającej -22°C. Nie posiada drażniącego, chemicznego zapachu.

W jego składzie znajdują się przyjemne nuty zapachowe, przez co po użyciu w samochodzie unosi się łagodny aromat. Formuła zimowego płynu do spryskiwaczy

K2 Clarena została wzbogacona nanocząsteczkami, które tworzą na powierzchni szyby warstwę ochronną. Dzięki temu zostaje wygładzona, co zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. W czasie deszczu woda szybciej spływa z szyby, a wycieraczki wolniej się zużywają.

Płyn K2 Claren jest całkowicie bezpieczny dla uszczelek i lakieru. Pachnący płyn do spryskiwaczy K2 Claren wprowadza zupełnie nową jakość w swojej kategorii. Wypróbuj go raz, nie zamienisz na inny.


lut 13, 2022

Opinia

Plyn ma dobre właściwości myjące i przyjemnych zapach.

  • 0 0

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: